O nas

Firma ITcell Sp. z o.o. powstała w 2012 r. na bazie blisko 15 lat wcześniejszych doświadczeń w zakresie projektowania i wdrażania systemów dla rynku oświatowego, a także innych jednostek sektora budżetowego.

Od początku koncentrowaliśmy naszą uwagę na tworzeniu zaawansowanych systemów, odpowiadających na potrzeby Klientów oraz zmiany rynkowe i prawne.

Naszym celem było i jest tworzenie nowoczesnych i unikalnych rozwiązań informatycznych, opartych na pracy w chmurze. Wybór modelu użytkowania oprogramowania poprzez sieć Internet uznaliśmy za korzystny dla Klientów. Obniża on koszty infrastruktury informatycznej, utrzymania oprogramowania, czy wdrożenia.

Jedną z korzyści dla Klientów, na jaką zwróciliśmy uwagę, jest dostęp do naszych rozwiązań z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Zastosowana technologia np. pozwala pracownikom sprawdzić przez smartfon odcinki płacowe, czy też ilość dni, jaka pozostała do wykorzystania w ramach urlopu.

Powyższe rozwiązanie stało się odpowiedzią na nowe wyzwanie, przed którym stanęliśmy nieoczekiwanie Wszyscy – konieczność utrzymywania niezbędnego dystansu społecznego w obliczu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Dzięki ograniczaniu kontaktu bezpośredniego z pracownikami znacząco ogranicza się ryzyko operacyjne, związane z możliwością narażenia zdrowia i życia pracowników, w wyniku zarażenia tym, jak i innymi drobnoustrojami.

Jacek Kallas
Prezes Zarządu

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie

Specjaliści ITcell podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem, aby zapewnić profesjonalne i niezawodne rozwiązania dla Twojej organizacji.

Zapraszamy do kontaktu